null


Автомобільні перевезення пасажирів і багажу по Україні

оголошення про надання послуг та замовлення пасажирських перевезень

Каталог файлів
 Пассажирские перевозки по Украине  Бесплатные объявления о перевозках
Меню сайту


Всі оголошення
Мої файли [0]
Законодавство [18]
Автопланета [34]
Корисні поради [30]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вхід/Реєстрація


Пошук


Оголошення по даті


Друзі сайту

Бесплатные объявления

о перевозках

Биржа частных перевозок privattrans.com.ua

_______________________

Перевезення вантажів:

сайт безкоштовних оголошень

Перевезення вантажів. Сайт безкоштовних оголошень.

Всі оголошення

 про надання послуг

 та замовлення

 вантажних перевезень по Україні

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.08.2018, 09:19
Головна » Файли » Корисні поради

Миємо автомобіль!
06.06.2010, 01:09

Додати оголошення

Навіщо ж мити автомобіль?


Як уже й було сказано, мийка потрібна не тільки для зовнішньої краси, хоча й це немаловажно. По-перше, приємно подивитися на чистий автомобіль. По-друге, це оберігає ваш одяг від бруду при зіткненні. І, нарешті, останнім часом в інспекторів ДАІ всі частіше з'являється бажання оштрафувати власників замурзаних друзів за брудний номер. Але основний зміст мийки автомобіля все-таки в іншому. От він! Із чистої поверхні вода скачується безперешкодно, тоді, як на забрудненій, такого не відбувається. Бруд, як губка, усмоктує в себе воду й утримує її. Не складно здогадатися, що час висихання при цьому значно зростає, і, отже, зростає тривалість шкідливого впливу води на кузов і деталі. А це веде до прискорення корозії, тобто , до старіння.
Причому мити необхідно не тільки кузов зверху, але і його днище, а також деталі підвіски. Справа в тому, що найбільш незахищеними від корозії деталями є саме днище й підвіска. Тут шар бруду може виявитися досить значним і містити все, що завгодно: пісок, глину, землю, солі, які роз'їдають фарбу й метал. У такому "бутерброді" волога може зберігатися тижнями, роблячи свою чорну справу.

Висновок один - мити, причому регулярно. Питання в тім, наскільки.

Існують 3 типи мийок: тунельна, портальна й безконтактна.

  


Тунельну мийку ще називають "конвеєрною". Конвеєр часто ставлять півколом для досягнення компактності. Переваг багато: це й значна продуктивність (більше сотні авто в годину), і втручання працівника зведене до мінімуму. Основним недоліком є неможливість миття автомобілів різних типів. Мийка на конвеєрі використається переважно для миття легкових автомобілів.


Портальна автомобільна мийка -
це теж, що й тунельная мийка, тільки є одну відмінність. Автомобіль у портальній мийці стоїть на місці, а щітки самі виконують всю роботу, у той час, як тунельная мийка використовеє принцип конвеера.

Безконтактна,
на відміну від двох перших типів, передбачає відсутність механічного контакту із ЛФП, і начебто б повинна бути безпечної. Однак на більшості автомийок використаються высокощелочные активні піни (рн>12), що являє собою ще більшу небезпеку для ЛфП, ніж механічні ушкодження.

Присутність у їхньому складі лугу може викликати явище, що називається лужне вигоряння. Це явище, що відбувається, коли луг руйнує сполучне у фарбі, що приводить до втрати кольору й загальному руйнуванню шаруючи ЛфП. Інакше кажучи, на лакофарбовому покритті з'являються плями й згодом воно тьмяніє.


Плазменне напилювання на пластикові елементи під хром починає лущитися й відставати. Пластикові, силіконові, елементи ізоляції й інші також руйнуються під впливом лугу. Тобто , використання лужних безконтактних мийних засобів не може гарантувати повної безпеки для оброблюваної поверхні, а також для персоналу мийки. Кожний сеанс мийки автомобіля цими засобами - це свого роду шок для лакофарбового покриття. При цьому поверхні піддаються мікроруйнуванням, не видимим людському оку.

Як правило, при мийці мийний засіб повністю із всіх щілин не вимивається. Таким чином, можна припустити що відбувається з алюмінієвими й дюралевими деталями із часом . Багаторазові мийки підсилюють ефект руйнувань. Колір губить яскравість, блиск пропадає, стає більше підданий впливу навколишнього середовища, внаслідок чого підсилюються процеси окислювання, що приводить до руйнування металевої основи автомобіля.

 Все це підтверджується ще й тим фактом, що багато автовиробників (наприклад, Ауді) у керівництвах з експлуатації своїх автомобілів  рекомендують для миття використати нейтральні миючі розчини.

Останнім часом на деяких мийках почали користуватися новими активними пінами, які не містять лугу. Їхній кислотно-лужний баланс - рн =7, тобто нейтральний. Використання нейтральної активної піни дає наступні переваги: можливість безпечного миття нових автомобілів; безпечне для оброблюваної поверхні хімічний вплив; безпечне використання в будь-якій концентрації; безпека у випадку висихання розчину активної піни на кузові; відсутність агресивного впливу лугу при контакті з органами людей.

Запам'ятаєте правило п'яти "НЕ":

1. НЕ мийте автомобіль після тривалого перебування під сонцем, а також відразу після зупинки машини (різкі перепади температур негативно позначаються на цілісності лакофарбової поверхні кузова).

2. НЕ мийте автомобіль під сильним струменем води (на мийках досить попросити, щоб не так близько підносили пістолет для мийки до корпуса автомобіля).

3. НЕ стирайте бруд з корпуса за допомогою ганчірки (сухий або мокрої, неважливо).

4. НЕ мийте авто протягом двох місяців після ремонтних робіт або ремонтного фарбування корпуса автомобіля.

5. НЕ використайте автошампунь частіше 2-3-х раз на місяць.

Дотримуйтесь цих правил - і Ваш автомобіль ще довгий час буде радувати Вас блиском і красою!


Додати оголошення

Категорія: Корисні поради | Додав: rock | Теги: МОЦКА АВТОМОБИОЯ СОВЕТЫ, ПРАВИЛЬНО МЫТЬ МАШИНУ
Переглядів: 1066 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]