null


Автомобільні перевезення пасажирів і багажу по Україні

оголошення про надання послуг та замовлення пасажирських перевезень

Каталог файлів
 Пассажирские перевозки по Украине  Бесплатные объявления о перевозках
Меню сайту


Всі оголошення
Мої файли [0]
Законодавство [18]
Автопланета [34]
Корисні поради [30]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вхід/Реєстрація


Пошук


Оголошення по даті


Друзі сайту

Бесплатные объявления

о перевозках

Биржа частных перевозок privattrans.com.ua

_______________________

Перевезення вантажів:

сайт безкоштовних оголошень

Перевезення вантажів. Сайт безкоштовних оголошень.

Всі оголошення

 про надання послуг

 та замовлення

 вантажних перевезень по Україні

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.05.2019, 09:20
Головна » Файли » Корисні поради

Життя врятує колір автомобіля!
06.06.2010, 01:17
<

Додати оголошення

Накопичена за багато років статистика показує, що колірна гама автомобіля (колір, світлість, контрастність) дуже сильно впливає на оцінку його швидкості руху й відстані до нього. Наприклад, автомобілі червоного кольору є більше помітними навіть у погану погоду. Таким чином, створюється враження, що червоний автомобіль перебуває на більше близькій відстані й рухається з більшою швидкістю, чим є насправді . Автомобілі синьої й зеленої кольорів є менше помітними, тому для них характерна зворотна картина. При цьому варто враховувати, що дане враження колір справляє не тільки на водіїв інших автомобілів, але й на пішоходів.

Крім того, колір впливає також на сприйняття розмірів автомобіля. Так, автомобілі світлих кольорів (особливо білі)  завжди здаються трохи більшими, ніж автомобілі темних квітів. Із цієї причини можуть бути також різні сприйняття форми автомобілів.

Деякі вважають, що для більшої безпеки на дорогах необхідно, щоб автомобілі мали світле і яскраве фарбування, що має кращу видимість на дорогах. Деякою мірою це вірно. Однак у цьому є й негативна сторона. Справа в тому, що у випадку скупчення великої кількості світлих і білих автомобілів на дорозі може виникнути аварійна ситуація. Це пов'язане з тим, що автомобілі будуть візуально просто "зливатися", у результаті чого водіям і пішоходам буде важко розрізнити їхній друг від друга. До того ж у сніжну погоду білий колір є більше небезпечним, чим іншого кольору.

Трохи статистики 

Найбільш популярним всесвітнім кольором сьомий рік поспіль залишається сріблистий "металлик". Його найбільше полюбляють і в нас у країні - саме такого кольору 30 із зайвим відсотків куплених цього року автомобілів. Друге місце з більшим відставанням на нашому ринку зайняли чорні й червоні машини.Але, дослідження британських вчених показали, що, незважаючи на міцні позиції чорних, і сріблистих автомобілів, білі й світлі кольори мають всі шанси вийти на перше місце у світі в найближчі роки. Поки цьому заважають лише консервативні смаки ринків Європи й Китаю, де в пошані чорна як ніч техніка, а частка білих автомобілів не перевищує 10%... От тільки років через 10 ці дослідження втратять свою актуальність: хіміки вже придумали фарбу, що міняє колір залежно від бажання й настрою власника в конкретний день. 

Але, з погляду психологічного впливу на організм людини, при виборі кольору автомобіля можна дотримуватися наступних рекомендацій. Людям інертним і дуже спокійним не завадить автомобіль червоний або червоних кольорів і відтінків, що додасть їм бадьорість, упевненість у собі, підніме настрій. Водіям запальн і агресивним краще уникати червоного кольору. У їхньому випадку варто віддати перевагу автомобілям сірим й темних кольорів, які мають здатність заспокоювати нервову систему.

Залежність кольору автомобіля й характеру його власника, безсумнівно, не можна скидати з рахунків. Це доводить хоча б величезна кількість досліджень на цю тему. Однак однозначно затверджувати, що кожному, хто їздить на білій машині, не вистачає духовної чистоти, необачно. Не завжди вибір кольору залізного коня залежить від эстетических переваг водія, але вибравши яскравий і помітний колір, ви можете вберегти себе на дорозі від неуважного водія.

Додати оголошення


Категорія: Корисні поради | Додав: rock | Теги: ВЫБОР ЦВЕТА АВТО, ЦВЕТ АВТОМОБИЛЯ
Переглядів: 847 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]